Лідер продажу
ПЕРСИК СУШЕНИЙ

ПЕРСИК СУШЕНИЙ

Короткий опис: Калорійність сушеного персика 254 калорії на 100 грамСушений персик містить у складі вітаміни: А, С, Е, групи В. Містить багато Калію, натрію, кальцію, фосфору, магнію та заліза. Насичені вуглеводами... Детальніше
*Вага:
Модель: 127
Наявність: Нет в наличии
0.00 грн. Без ПДВ: 0.00 грн.

Калорійність сушеного персика 254 калорії на 100 грам


Сушений персик містить у складі вітаміни: А, С, Е, групи В. Містить багато Калію, натрію, кальцію, фосфору, магнію та заліза. Насичені вуглеводами та харчовими волокнами.


Корисні властивості сушеного персика: сприяє відновленню організму після фізичних та розумових навантажень, променевої терапії, операції. Нормалізує рівень гемоглобіну, покращує роботу жовчного міхура. Вагітним допомагає уникнути залізодефіцитної анемії, адже наповнює організм вітамінами та мінералами, також допомагає позбавитись від нудоти при токсикозі. Корисно вживати персики при серцево-судинних та нервових захворюваннях, варикозі, поганій роботі кишечника. Завдяки вмісту калію корисний при стенокардії та аритмії.  Вживання персиків також дозволяє організму очиститися від токсинів і поліпшити стан шкіри.


Сушений персик заборонено вживати при ожирінні, цукровому діабеті , алергії. Переїдання буде шкідливим для людей з проблемами шлунково-кишкового тракту.

Купити сушений персик ви можете в нашому магазині Ляґуміни.


Ваш відгук Увага: HTML не підтримується!
Ваше ім’я:
Рейтинг
Продовжити