АРАХІСОВА ПАСТА

Ми молода  команда Ляґуміни. Багато працюємо і стрімко розвиваємось, бо маємо дуже важливу мету - зробити світ здоровішим.

Наша продукція - це джерело вітамінів, мікро та макроелементів, швидкий і корисний перекус коли ви зголодніли або ж просто хочеться смачненького.

Арахісова паста джерело вітамінів та мінералів, корисних жирів, білків та інших корисних елементів. Горіх проходить технологічний процес перетворення в однорідну масу, без додавання шкідливих складників та зберігає свої корисні властивості. Арахісова паста зміцнює імунітет та корисна при серцево-судинних захворюваннях. Велика кількість волокон, білка і протеїну у складі, робить її поживною.

В нашому магазині ви можете придбати чотири види арахісової пасти: класичну, солону, шоколадну та з білим шоколадом.


З чим смакує арахісова паста?

  • Хлібом чи хлібцями

  • Кашею

  • Фруктами

  • Овочами

Арахісова паста з білим шоколадом - містить велику кількість волокон, білка і протеїну у складі, робить її поживною. Магній сприяє зниженню ризику виникнення цукрового діабету. Цинк і мінеральні елементи зміцнюють імунітет. Фолієва кислота, потрібна для росту і відновлення клітин організму. Складається на 80% зі смаженого арахісу, а на 20% з білого шоколаду.

Арахісова паста з шоколадом складається зі смаженого арахісу - 80% та чорного шоколаду - 20%. Завдяки правильній технології виготовлення, без різноманітних добавок, арахісова паста багата поліненасиченими жирними кислотами омега-3, омега-6. Також у її складі є фолієва кислота та клітковина. Арахісова паста містить антиоксиданти, які добре впливають на серцево-судинну систему.

Солена арахісова паста - містить вітамін РР, вітамін Е, вітамін В1, вітамін А, вітамін В2. Велика кількість калію, магнію і фосфору допомагає організму впоратись з фізичними навантаженнями. Арахісова паста зміцнює імунітет та корисна при серцево-судинних захворюваннях При регулярному вживанні здатна запобігти цукровому діабету другого типу. Складається на 95, 5%  зі смаженого арахісу і на 0,5 - кухонної солі.

Класична арахісова паста на 100% складається з арахісу. Містить мікроелементи: кальцій, кобальт, йод, калій, залізо, магній, цинк, фосфор, що допомагають підтримувати здоров’я всього організму. Арахісова паста позитивно впливає на серцево-судинну систему, печінку, нирки та імунну систему. Детальніше про кожен продукт ви можете прочитати на нашому сайті просто натиснувши на те, що вас цікавить.

Оплата і доставка

Придбати нашу продукцію ви можете у торгових точках Східниці, в інтернет-магазині, на наших сторінка фейсбук та інстаграм.

Оплатити замовлення ви можете:

  • накладним платежем  

  • передплатою на картку ПриватБанку

  • кур’єру при доставці додому по Львову

У місті Львів ваше замовлення буде доставлено протягом двох днів після підтвердження та оформлення.

При замовленні на суму більш ніж 400 гривень доставка по Львову безкоштовна.

По Україні доставка здійснюється протягом трьох днів після оформлення та підтвердження замовлення.

Можливий самовивіз за попередньою домовленістю.

Оберіть та замовте ляґуміни для себе!

Приймемо замовлення за номером телефону +38 (098) 838-31-45

Або на сайті - liaguminy.in.ua

Instagram та Facebook – @liaguminy


У цій категорії немає товарів.