Лідер продажу
ЯГОДИ ГОДЖІ

ЯГОДИ ГОДЖІ

Короткий опис: Калорійність ягід годжі 310 калорій на 100 грамЯгоди годжі містять вітамін С, Е, А та цілу низку вітамінів групи В. З макро та мікроелементів : залізо, фосфор, мідь, марганець, магній, кальцій. Також... Детальніше
*Вага:
Модель: 502
Наявність: На складі
440.00 грн. Без ПДВ: 440.00 грн.

Калорійність ягід годжі 310 калорій на 100 грам

Ягоди годжі містять вітамін С, Е, А та цілу низку вітамінів групи В. З макро та мікроелементів : залізо, фосфор, мідь, марганець, магній, кальцій. Також варто відзначити великий вміст антиоксидантів.

Корисні властивості ягід годжі: покращують обмін речовин, в тому числі пришвидшують обмін жирів та знижують рівень холестерину. Сушені плоди годжі благотворно впливають на серцево-судинну систему, врегульовують рівень цукру, що в свою чергу попереджає розвиток цукрового діабету. Ягоди здатні перешкоджати активізації розвитку ракових клітин і виникнення злоякісних пухлин. Жменя ягід годжи додасть сил та енергії, покращить сон, зробить стійкішим імунітет та допоможе вберегти організм при стресових ситуаціях. Позитивний вплив відзначається на потенцію у чоловіків.
Ягоди годжі не рекомендовано до вживання при проблемах шлунково-кишкового тракту, хронічних запорах. Також не варто давати ягоди маленьким дітям та алергетикам.

Купити ягоди годжі ви можете в нашому магазині Ляґуміни.

Ваш відгук Увага: HTML не підтримується!
Ваше ім’я:
Рейтинг
Продовжити