Лідер продажу
НАСІННЯ ГАРБУЗА ОЧИЩЕНЕ

НАСІННЯ ГАРБУЗА ОЧИЩЕНЕ

Короткий опис: Калорійність насіння гарбуза 446 калорій на 100 грам Насіння гарбуза містять в собі практично всі вітамін групи В, а ще вітаміни А, С, РР. З макро та мікроелементів : фосфор, магній, марганець, мідь,... Детальніше
*Вага:
Модель: 407
Наявність: На складі
21.00 грн. Без ПДВ: 21.00 грн.
Відправка в день оформлення
Будь-який варіант оплати
Постійні бонуси!

Калорійність насіння гарбуза 446 калорій на 100 грам

Насіння гарбуза містять в собі практично всі вітамін групи В, а ще вітаміни А, С, РР. З макро та мікроелементів : фосфор, магній, марганець, мідь, триптофан, цинк, залізо, калій. В складі гарбузового насіння налічується 12 незамінних амінокислот та 8 таких, що можна замінити.

Корисні властивості насіння гарбуза : знижує рівень холестерину, пришвидшує процеси метаболізму, а це в свою чергу позитивно впливає на процес позбавлення зайвих кіло. Гарбузове насіння ефективне в лікуванні артриту та у випадку запалення суглобу. Насіння допоможе відновити щільність кісткової тканини, стане профілактичним засобом у виникненні остеопорозу. Регулярне споживання гарбузового насіння покращить сон, подбає про імунну систему. Чоловіки котрі додають гарбузове насіння в свій раціон так і не дізнаються, що таке простатит, а жінки відтермінують менопаузу, і з легкістю відновляться опісля. В народі вважається, що насіння гарбуза є природнім засобом у боротьбі з гельмінтами.


Насіння гарбуза не рекомендовано до надмірного вживання при виразковій хворобі та підвищеній кислотності.

Купити насіння гарбуза ви можете в нашому магазині Ляґуміни.


Ваш відгук Увага: HTML не підтримується!
Ваше ім’я:
Рейтинг
Продовжити