Лідер продажу
ЦУКАТИ АНАНАС

ЦУКАТИ АНАНАС

Короткий опис: Калорійність цукатів ананасу 91 калорія на 100 грамАнанас в цукрі містить в собі вітаміни групи В, вітамін А та РР.  З макро та мікроелементів присутні так: фосфор, цинк і магній, кальцій, калій, мар... Детальніше
*Вага:
Модель: 210
Наявність: На складі
350.00 грн. Без ПДВ: 350.00 грн.

Калорійність цукатів ананасу 91 калорія на 100 грам


Ананас в цукрі містить в собі вітаміни групи В, вітамін А та РР.  З макро та мікроелементів присутні так: фосфор, цинк і магній, кальцій, калій, марганець, залізо, йод. В складі також є фруктоза, глюкоза та харчові волокна.


Корисні властивості цукатів з ананасу: грубі волокна, що є в складі  ананасу чудово впливають на травну систему. Вони допомагають засвоювати тяжкі для шлунку білкові та жирні продукти, при цьому підтримуючи оптимальну мікрофлору, що сприяє нормалізації холестерину в організм. Варто підкреслити, що ананас пришвидшує процес травлення але при цьому довго зберігає відчуття насичення. Речовини, які є в складі цукатів з ананасу покращую відтік лімфи, це дозволяє виводити зайву воду з організму, а заодно і позбавлятися від зайвих кілограмів. Вживання цукатів ананасу матиме профілактичний характер захворювань серцево-судинної системи та атеросклерозу.

Ананасові цукати не рекомендовано до вживання якщо у вас цукровий діабет.


Купити цукати ананасу ви можете в нашому магазині Ляґуміни.

Ваш відгук Увага: HTML не підтримується!
Ваше ім’я:
Рейтинг
Продовжити