РОДЗИНКИ (ІЗЮМ) ДАМСЬКИЙ ПАЛЬЧИК

РОДЗИНКИ (ІЗЮМ) ДАМСЬКИЙ ПАЛЬЧИК

Короткий опис: Калорійність родзинок (ізюму) дамський пальчик 240 калорій на 100 грамПлоди сушеного винограду  містять в собі такі вітаміни, як В1, В2, В5, Н, РР.  З макро та мікроелементів : залізо, калій, магній,... Детальніше
*Вага:
Модель: 108
Наявність: На складі
17.00 грн. Без ПДВ: 17.00 грн.
Відправка в день оформлення
Будь-який варіант оплати
Постійні бонуси!

Калорійність родзинок (ізюму) дамський пальчик 240 калорій на 100 грам

Плоди сушеного винограду  містять в собі такі вітаміни, як В1, В2, В5, Н, РР.  З макро та мікроелементів : залізо, калій, магній, кальцій, фосфор, натрій.  В складі також присутня фруктоза, глюкоза та харчові волокна.

Корисні властивості родзинок (ізюму) дамський пальчик: беззаперечно на першому місці варто відзначити позивний впливу на роботу серця, а також легкий сечогінний ефект, що сприяє зменшенню набряків. Користь ізюм принесе і ниркам, легеням, шлунково-кишковому тракту. Щоденне вживання 30-40 грам родзинок покращить нервову систему, слід зауважити, що сушений виноград впливає і на стан ротової порожнини. А ще, попередить розвиток остеопорозу і неодмінно стане додатковим джерелом сил та енергії.
Дамський пальчик є продуктом висушування винограду сорту хусайне і містить в собі кісточки.

Родзинки (Ізюм) не рекомендовано до вживання якщо у вас цукровий діабет, підвищена кислотність шлунку або виразкова хвороба.

Купити родзинки (ізюм) дамський пальчик ви можете в нашому магазині Ляґуміни.Ваш відгук Увага: HTML не підтримується!
Ваше ім’я:
Рейтинг
Продовжити