Лідер продажу
РОДЗИНКИ (ІЗЮМ) ТЕМНІ

РОДЗИНКИ (ІЗЮМ) ТЕМНІ

Короткий опис: Калорійність темних родзинок (ізюму) 264 калорій на 100 грамПлоди сушеного винограду містять в собі такі вітаміни, як В1, В2, В5, Н, РР.  З мікроелементів : залізо, калій, магній, кальцій, фосфор, на... Детальніше
*Вага:
Модель: 107
Наявність: На складі
19.00 грн. Без ПДВ: 19.00 грн.
Відправка в день оформлення
Будь-який варіант оплати
Постійні бонуси!

Калорійність темних родзинок (ізюму) 264 калорій на 100 грам

Плоди сушеного винограду містять в собі такі вітаміни, як В1, В2, В5, Н, РР.  З мікроелементів : залізо, калій, магній, кальцій, фосфор, натрій. В складі також присутня фруктоза, глюкоза та харчові волокна.

Корисні властивості темних сортів сушеного винограду: в темному ізюмі високий вміст глюкози, що є чудовим доповнення до раціону людей з активним способом життя, для спортсменів та осіб, що перенесли важкі захворювання. Вважається, що саме темний ізюм найкраще впливає на кровотворення та відновлення процесів роботи серцево-судинної системи, піднімає гемоглобін та стимулює роботу мозку. Темні сорти винограду часто називають «шигани» або «бидана». Від старших людей можна почути назву «коронка». Цей сорт винограду неодмінно поліпшить роботу шлунково-кишкового тракту. Стане джерелом бадьорості на весь день та допоможе підняти рівень «гормону щастя».

Родзинки (Ізюм) не рекомендовано до вживання якщо у вас цукровий діабет, підвищена кислотність шлунку або виразкова хвороба.

Купити темні родзинки (ізюм) ви можете в нашому магазині Ляґуміни.


Ваш відгук Увага: HTML не підтримується!
Ваше ім’я:
Рейтинг
Продовжити