Лідер продажу
РОДЗИНКИ (ІЗЮМ) ЗОЛОТИСТІ

РОДЗИНКИ (ІЗЮМ) ЗОЛОТИСТІ

Короткий опис: Калорійність золотистих родзинок (ізюму) 270 калорій на 100 грамПлоди сушеної винограду містять в собі такі вітаміни, як В1, В2, В5, Н, РР. З макро та мікроелементів : залізо, калій, магній, кальцій,... Детальніше
*Вага:
Модель: 106
Наявність: На складі
20.00 грн. Без ПДВ: 20.00 грн.
Відправка в день оформлення
Будь-який варіант оплати
Постійні бонуси!

Калорійність золотистих родзинок (ізюму) 270 калорій на 100 грам


Плоди сушеної винограду містять в собі такі вітаміни, як В1, В2, В5, Н, РР. З макро та мікроелементів : залізо, калій, магній, кальцій, фосфор, натрій. В складі також присутня фруктоза, глюкоза та харчові волокна.


Корисні властивості золотистих родзинок (ізюму): беззаперечно на першому місці варто відзначити позивний впливу на роботу серця, а також легкий сечогінний ефект, що сприяє зменшенню набряків. Користь ізюм принесе і ниркам, легеням, шлунково-кишковому тракту. Щоденне вживання 30-40 грам родзинок покращить нервову систему, слід зауважити, що сушений виноград впливає і на стан ротової порожнини. А ще, попередить розвиток остеопорозу і неодмінно стане додатковим джерелом сил та енергії.

Золотистий ізюм це не що інше, як висушений виноград кишмиш та інші солодкі сорти винограду.


Родзинки (Ізюм) не рекомендовано до вживання якщо у вас цукровий діабет, підвищена кислотність шлунку або виразкова хвороба.

Купити золотисті родзинки (ізюм) ви можете в нашому магазині Ляґуміни.
Ваш відгук Увага: HTML не підтримується!
Ваше ім’я:
Рейтинг
Продовжити